Magda Tarnowska wyleci z "Tańca z Gwiazdami" przez wybryk ukochanego? Produkcja przerywa milczenie: "Wszystko się zmieniło"

Magda Tarnowska wyleci z "Tańca z Gwiazdami" przez wybryk ukochanego? Produkcja przerywa milczenie: "Wszystko się zmieniło"

Magda Tarnowska wyleci z "Tańca z Gwiazdami" przez wybryk ukochanego? Produkcja przerywa milczenie: "Wszystko się zmieniło"

AKPA

Magda Tarnowska jeszcze niedawno triumfowała, wygrywając jubileuszową, 30. edycję programu "Taniec z Gwiazdami" w parze ze swoim życiowym partnerem, Mikołajem "Bagim" Bagińskim. Dziś jej powrót na parkiet stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Tancerka może wylecieć z hitu Polsatu, a wszystko przez wybryk jej ukochanego, który postanowił zabawić się w telewizję na własnych zasadach.

Reklama

Zagrożona posada w jesiennej edycji programu Taniec z Gwiazdami

Magda Tarnowska miała być pewnym punktem jesiennej ramówki stacji. Obecnie, w drugiej połowie czerwca 2026 roku, toczą się intensywne negocjacje umów z nowymi uczestnikami kolejnej edycji tanecznego show. Niestety, udział utytułowanej tancerki nagle stanął pod potężnym znakiem zapytania w następstwie kontrowersyjnych działań jej partnera, Bagiego. W bezlitosnym świecie show-biznesu łaska dyrektorów często na pstrym koniu jeździ.

"Jeszcze kilka dni temu udział Magdy Tarnowskiej w 'Tańcu z Gwiazdami' był niemal pewny. Wszystko zmieniło się jednak po akcji z Bagim. Obecnie trwają rozmowy z nim, od ich finału najprawdopodobniej zależy, czy tancerka ostatecznie pojawi się w programie" — ujawnia pracownik produkcji programu dla Pudelka.

W telewizyjnych kuluarach plotkuje się również, że inni potencjalni uczestnicy nowej edycji wyrażają otwarte obawy. Uczestnicy twierdzą, że ewentualny nowy partner taneczny tancerki może mieć ułatwioną drogę do finału. Powodem ma być jej ogromna rozpoznawalność oraz medialne wsparcie ze strony Bagiego. Co więcej, Piotr Kędzierski, niegdyś partner Magdy, definitywnie zrezygnował z udziału w produkcji programu.

Na zdj.: Magdalena Tarnowska, Fot. Przemysław Świderski/AKPA

Afera wokół internetowego formatu Farma Bagiego

Mikołaj "Bagi" Bagiński ściągnął na siebie i ukochaną kłopoty w połowie czerwca 2026 roku. To właśnie wtedy influencer uruchomił na YouTube projekt "Farma Bagiego", który do złudzenia przypominał hit Polsatu. Młody youtuber najwyraźniej "zapomniał" zapytać kogokolwiek o prawa do flagowego show, co okazało się kolosalnym błędem.

Prawnicy zareagowali błyskawicznie. "Farma Bagiego" zniknęła z YouTube’a zaledwie dzień po hucznej premierze. Głównym powodem tej decyzji były rażące naruszenia praw autorskich oraz brak jakiejkolwiek licencji na ten popularny format od roszczącej sobie do niego prawa grupy medialnej Fremantle. Błyskawiczny sukces internetowy roztrzaskał się o twarde regulacje prawne.

Managerka influencera nie kryje zdziwienia obrotem spraw. "Jesteśmy zaskoczeni, że o zastrzeżeniach dowiadujemy się z mediów" — przekazała, deklarując chęć wyjaśnienia sprawy "u źródła".

Edward Miszczak i władze Polsatu reagują na nielojalność

Skandaliczne zachowanie influencera doprowadziło do tego, że relacje między stacją Polsat a Bagim uległy gwałtownemu pogorszeniu. Opublikowanie programu wykorzystującego format franczyzy "Farma" bez zgody stacji potraktowano na korytarzach telewizji niemal jak zdradę. Jeszcze niedawno Edward Miszczak nazywał Bagiego "diamencikiem, który trzeba oszlifować" i planował, by 24-latek poprowadził flagową "Farmę" w Polsacie. Influencer najwyraźniej nie chciał jednak czekać na swoją kolej.

Edward Miszczak o istnieniu konkurencyjnego formatu dowiedział się bezpośrednio z serwisu wideo. Taki obrót spraw wprawił władze stacji w osłupienie. Gwiazdor nadużył zaufania ludzi, którzy otworzyli przed nim drzwi do wielkiej telewizji.

"Przychodził do siedziby Polsatu, wszyscy traktowali go jak przyjaciela, a on potem zrobił coś tak nielojalnego. Bardzo nieładne zachowanie. Zrobił ten projekt z premedytacją. A przecież zapraszaliśmy go wszędzie: do »Naszego nowego domu«, »Must be the Music«, »Tańca z Gwiazdami« czy samej »Farmy«. Najbliższe osoby Edwarda nic nie wiedziały. To jest dla nas rozczarowanie roku." — podsumowuje z niesmakiem osoba z Polsatu dla mediów.

"Taniec z Gwiazdami": Magda Tarnowska przegrała w kiecce z odzysku. Po raz trzeci kreacja przyniosła pecha
Źródło: AKPA
Reklama
Reklama